+370 445 77141 sales@imedeksa.lt
Jūsų prekių krepšelis tuščias
Prisijungti      |      Registruotis
Lietuvių English

Privatumo politika


Ši privatumo politika nustato tvarką, kuria vadovaujantis IMEDEKSA UAB naudoja ir saugo informaciją, kurią klientai pateikia per šią svetainę.
IMEDEKSA UAB deda pastangas užtikrinimui, kad Jūsų privatumas nebus pažeidžiamas. Jeigu šioje svetainėje mes Jūsų prašome pateikti informaciją apie save arba savo poreikius, galite būti užtikrinti, kad minėta infomacija bus naudojama tik prisilaikant čia išdėstytos tvarkos.
Ši privatumo politika ir klientų informacijos panaudojimo tvarka gali būti keičiama, atitinkamai pakeitimus paskelbiant šioje svetainėje. Šiuo metu nustatyta privatumo politika yra galiojanti nuo 2015m sausio mėn. 30 d.


KOKIUS DUOMENIS RENKAME
Šioje svetainėje mes galime rinkti šiuos potencialių klientų asmeninius duomenis:
- IP adresas
- Vardas ir/ar pavardė
- Kontaktų informacija, įskaitant el.pašto adresą ir telefono numerį
- Kliento poreikių informacija, reikalinga formavimui pasiūlymo, maksimaliai atitinkančio kliento lūkesčius.

KAM NAUDOJAME KLIENTŲ INFORMACIJĄ

Jūsų pateikta informacija mums reikalinga tam, kad geriau suprastume Jūsų poreikius, kuriuos galėtų patenkinti mūsų verslas. Kuo geriau suprasime Jūsų poreikius – tuo lengviau bus suformuluoti Jums tinkamą pasiūlymą ir užtikrinti kuo aukštesnę mūsų paslaugų kokybę.
Jūsų pateikti asmeniniai duomenys bus naudojami :
- Mūsų vidinėje įrašų sistemoje apie klientams pateiktus komercinius pasiūlymus.
- Jūsų informaciją apie poreikius mes galime naudoti kurdami naujus gaminius ir gerindami savo paslaugų kokybę.
- Jūsų asmeniniai duomenys gali būti atskleidžiami tretiesiems asmenis, dalyvaujantiems Jūsų užsakymo vykdyme – prekių gabenimo, statybos, apdailos ir papildomos įrangos bei paslaugų teikimui.
- Mes neplatiname, neperduodame ir neparduodame Jūsų asmens duomenų be Jūsų leidimo, tačiau galime juos atskleisti  valdžios institucijų reikalavimu ir tik Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.
- Gavę Jūsų sutikimą, galime periodiškai  elektroniniu paštu informuoti Jus apie naujus mūsų gaminius, specialius pasiūlymus ir suteikti Jums kitą informaciją, kuri Jums gali būti naudinga.
- Retkarčiais galime susisiekti su Jumis telefonu arba el.paštu klientų pasitenkinimo tyrimo tikslais  -  pasiteirauti, ar mūsų gaminys tinkamai Jums tarnauja, ar turite nusiskundimų bei pageidavimų, ar pasiūlymų, kaip galėtume pagerinti savo gaminių ir paslaugų kokybę.
- Jūsų vardas ir pavardė gali būti paskelbti šioje svetainėje, jeigu tapsite mūsų organizuojamo geriausios mūsų gaminio fotografijos konkurso nugalėtoju, arba mūsų klientams rengiamos loterijos laimėtoju.

Savo darbe naudojame tinkamas administracines, fizines ir elektronines priemones, kad užtikrintume Jūsų pateiktos informacijos saugumą.

ASMENS DUOMENŲ KONTROLĖ
Naudodamiesi mūsų svetaine, Jūs patys galite kontroliuoti, kokia apimtimi ir kokius savo asmeninius duomenis suteikiate.
- Pildydami užklausos anketas, arba klientų grįžtamojo ryšio anketas, visada patikrinkite, ar teisingai atžymėjote savo sutikimą arba atsisakymą, kad Jūsų pateikti asmeniniai duomenys būtų naudojami tiesioginio marketingo tikslu.
- Jeigu anksčiau buvote suteikę sutikimą naudoti Jūsų duomenis tiesioginiams marketingui, tačiau pageidaujate to atsisakyti – apie tai prašome mus informuoti raštu, arba el. paštu imedeksa@imedeksa.lt


Jūs galite kreiptis asmeniškai, pateikdamas asmens tapatybės dokumentą, kad patikrinti, kokie Jūsų asmeniniai duomenys yra saugomi pas mus. Atsakymą pateiksime registruotu laišku.  Ši informacinė paslauga gali būti mokama. Kreiptis adresu :
IMEDEKSA UAB
Marketingo Skyrius
Klaipėdos g. 39B
LT-97155 Kretinga
LIETUVA

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su nameliugamyba.lt slapukų politika. Daugiau informacijos
?>