+370 445 77141 sales@imedeksa.lt
Jūsų prekių krepšelis tuščias
Prisijungti      |      Registruotis
Lietuvių English

Kodėl IMEDEKSA ?

Kodėl užsakyti Jums reikalingą namelį pas mus? Todėl, kad esame viena iš daugiausiai patirties šioje verslo srityje turinti įmonė Lietuvoje. Mes pirmieji pradėjome reguliarų medinių kiemo statinių eksportą į Didžiąją Britaniją dar 1999 metais. Tuo metu Lietuvoje dar net nebuvo tradicijos šalia gyvenamo namo statyti ekonomišką medinį namelį sandėliavimo ar rekreacijos poreikiams tenkinti. Todėl vienintelė prielaida stabiliam įmonės darbui buvo eksportas.

Visa mūsų gamyba nuo to laiko buvo vystoma prisilaikant labai aukštų Anglijos rinkos reikalavimų  gaminiui, tiekimo patikimumui ir paslaugų kokybei. Mes nesakome, kad buvo lengva, priešingai - mokymosi ir patirties kaupimo procesas buvo ilgas, sunkus ir kainavo daug. Kaip anglai sako - turbūt, apie medinius namus mes esame pamiršę jau daugiau, nei kitiems dar teks išmokti... Taigi, lengva nebuvo. Yra buvę ir taip, kad skubiai sprendžiant reklamaciją dėl tuo metu statomo namo Anglijoje, trūkstamus komponentus siųsdavome tarptautiniu kurjerių paštu, net jei tai kainavo pasakiškai brangiai. Darėme tai bet kokiais kaštais, kad užsidirbti patikimo partnerio reputaciją ir išsaugoti ilgalaikius verslo ryšius su tuo metu vystomu distributorių tinklu užsienio rinkose.

Jei kokia nors įmonė jums sako, kad dirba be klaidų - žinokite, kad jums meluoja. Kartą suklydęs, visąlaik žiūri, kaip klaidos nepakartoti, bei išmoksti sugaudyti galimas klaidas savo gamyboje taip, kad jos neišvažiuotų su gaminiu klientui. Šitaip, bėgant metams, sukūrėme verslo sistemą, kuri tvirtai stovi ant abiejų kojų:  kokybė ir tiekimo patikimumas. Mūsų klientai visame Pasaulyje žino, kad jų užsakytas ir apmokėtas namas bus pagamintas sutartu laiku, o jo statybos metu bus įrodyta ir gaminio kokybė. Visos gamybinės operacijos bus atliktos gamykloje tinkamai, namo komponentai statybos aikštelėje jungsis lengvai, kaip LEGO.


Tik eksporto užsakymų tęstinumas leido mūsų gamyklai augti, stiprėti, modernizuoti gamybos linijas ir procesus, bei užsitikrinti ilgalaikę perspektyvą daugelio šalių rinkose. Šiuo metu IMEDEKSA UAB mediniai statiniai yra pastatyti ir tarnauja patenkintiems klientams beveik visose Europos valstybėse, Aliaskoje, bei kitose JAV valstijose, Australijoje, netgi Tibete.


Šiandien mes pastebime, kad Lietuvoje privati statyba taip pat suka protinga kryptimi. Gyvenamas namas vis dažniau statomas be integruoto garažo, kuris ilgainiui virsta retai naudojamų daiktų sandėliu, o automobilis vistiek lieka kieme. Kam taip brangiai mokėti už sandėliavimo plotą savo būste, jeigu yra ekonomiški ir vizualiai patrauklūs medinio namo sprendimai?

Keičiasi ir žmonių požiūris gyvenamą erdvę bei aplinkotvarką sklype prie namo – sklypas vis dažniau įrengiamas ir naudojamas ne daržui ar ūkiui, o poilsiui ir grožio oazėms sukurti. Šie statybos tradicijų ir požiūrio į aplinką pokyčiai sukuria prielaidas mūsų medinių kiemo statinių verslui ir Lietuvoje. Džiaugiamės kiekvienu užsakymu vietinėje rinkoje, nes tuo prisidedame prie gražios ir patogios gyvenimo erdvės kūrimo Lietuvos žmonėms.
 

 

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su nameliugamyba.lt slapukų politika. Daugiau informacijos
?>