+370 445 77141 sales@imedeksa.lt
Jūsų prekių krepšelis tuščias
Prisijungti      |      Registruotis
Lietuvių English

Medinės pirtys

Per daugelį darbo metų UAB „Imedeksa“ sukaupė vertingos patirties, kaip išgauti aukščiausią medinių gaminių kokybę ir pasiūlyti klientų norius atitinkantį produktų asortimentą. Puikiai įvaldėme žaliavos ruošybos ir medinių statinių gamybos technologiją ir nugludinome jų dizainą, todėl savo produktais galime patenkinti ne tik Lietuvos, bet ir užsienio šalių rinkos poreikius, pasiūlyti aukštus standartus atitinkančią produkciją. Viskas ko reikia – tik turėti viziją ir mūsų gaminiai virs tuo, ko Jums reikia.
UAB „Imedeksa“ savo klientams visada gali pasiūlyti platų įvairios paskirties medinių statinių asortimentą, o vienas iš pagrindinių gaminamų produktų – medinės pirtys.  

Medinių pirčių gaminiai

Svarstote galimybę įsirengti tvirtą ir kokybišką medinę pirtį – tuomet UAB „Imedeksa“ produktai kaip tik Jums. Tarp gaminių galite rasti ir apžiūrėti standartinio dizaino medinę pirtį, susipažinti su jos ypatybėmis bei savybėmis, technine charakteristika, tačiau Jūsų sklype gali stovėti visiškai kitoks gaminys. Esant poreikiui, pasirūpinsime individualiu projektu, kad medinė pirtis atitiktų konkrečiai Jūsų poreikius, būtų pageidaujamo dydžio, matmenų ir išdėstymo. Galime patikinti, kad galutinis rezultatas Jūsų tikrai nenuvils, nes patys gamindami medines pirtis galime garantuoti kokybę.

Medinių pirčių gamyba

Medinių pirčių gamybos procesą kontroliuojame ir patys atliekame nuo pat projekto rengimo, žaliavų parinkimo ir ruošimo iki galutinio rezultato (siūlome netgi pastatyti jas kliento sklype ir tokiu būdu užtikrinti maksimalią kokybę). Medinių pirčių gamyboje UAB „Imedeksa“ naudoja tik Lietuvoje užaugintą medieną, kurią patys ir apdirbame. Moderniose dirbtuvėse pasirūpiname, kad visi elementai (sienojai, stogo sijos ir jo lentos, grindų mediena ir kt.) būtų nugludinti iki tobulumo, neliktų nė menkiausio defekto. Daugelis operacijų atliekama kompiuterizuota CNC gamybine linija, taip užtikrinant maksimalų tikslumą – pagrindinę elementų savybę, norint pastatyti dailų ir kokybišką medinį statinį. Siekiame, kad mūsų siūlomo medinės pirtys ne tik atitiktų, tačiau ir pranoktų kliento lūkesčius, todėl kiekviename žingsnyje tikriname atliktų kokybę – sklandi kokybės kontrolės sistema suteikia galimybę pasiekti geriausią rezultatą.
Kviečiame apžiūrėti medinių pirčių ir kitų mūsų siūlomų darbų pavyzdžius, o kilus klausimams – susisiekti.

Susisiekite dėl medinių pričių

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su nameliugamyba.lt slapukų politika. Daugiau informacijos
?>