+370 445 77141 sales@imedeksa.lt
Jūsų prekių krepšelis tuščias
Prisijungti      |      Registruotis
Lietuvių English

Taisyklės ir sąlygos

TAISYKLĖS IR SĄLYGOS

IMEDEKSA UAB
Klaipėdos g. 39 B,
LT-97155 Kretinga
LIETUVA
Įmonės kodas 141830367
PVM mokėtojo kodas LT-418303610


Užsakymo procedūra
• Medinį namelį galima užsakyti, užsakymą derinti ir pasirašyti internetu šioje svetainėje, elektroniniu paštu, telefonu +370 445 77141, arba atvykus į mūsų gamyklą aukščiau nurodytu adresu, kur mūsų specialistai padės pasirinkti geriausią namelio specifikaciją.
• Užpildžius bei pasirašius užsakymą, suderinus namelio bei paslaugų specifikaciją ir užsakymo vykdymo terminus, IMEDEKSA UAB klientui paruošia išankstinę sąskaitą pilnai užsakymo vertei.
• Klientas apmoka 50% užsakymo vertės bankiniu pavedimu ir nuo šio depozito sumos gavimo į IMEDEKSA UAB sąskaitą datos pradedamas skaičiuoti užsakymo vykdymo laikas.
• Užsakymų standartiniams nameliams terminas yra 3 savaitės nuo depozito gavimo datos iki namelio paruošimo pristatymui į kliento adresą. Nestandartinių, individualaus dizaino namelių užsakymai įvykdomi per 4 savaites, neįskaičiuojant laiko, kurio metu klientas patvirtina pateiktus derinimui brėžinius. Užsakymų vykdymo terminas gali būti keičiamas šalims susitarus, priklausomai nuo namelio dizaino sudėtingumo, sienos storio, gamybos sezoniškumo.
• 5 dienos prieš užsakyto namelio gamybos pabaigą, IMEDEKSA UAB informuoja klientą apie numatomą namelio pateikimo datą ir, jeigu klientas pats organizuoja namelio transportavimą iš gamyklos, praneša klientui krovinio matmenis ir svorį.
• Individualaus dizaino užsakymo atveju, arba sudėtingesnio standartinio dizaino atveju, gamykloje vykdomas kontrolinis namelio surinkimas; klientas informuojamas apie galimybę dalyvauti jame.
• Klientas apmoka likusią užsakymo vertės dalį prieš namelio pakrovimą gabenimui iš gamyklos.
• Visi IMEDEKSA UAB nameliai pateikiami supakuoti į PE plėvele apsaugotus paketus, ant padėklų; paketai markiruoti identifikaciniais ženklais. Paketai kraunami į transporto priemones autokrautuvu, transportas turi būti su galimybėmis produkciją pakrauti per šonus.

Prekių grąžinimas
• Visi IMEDEKSA UAB nameliai, tiekiami klientams, yra nauji, atitinka užsakymo specifikaciją ir gaminio aprašymą (jeigu šalių susitarimu nenustatoma kitaip).

• Kadangi visi IMEDEKSA UAB nameliai gaminami pagal užsakymą, užsakymo anuliavimas ir kokybiško bei sutartu laiku pagaminto namelio grąžinimas gamintojui po pakrovimo gabenimui iš gamyklos nėra galimas be visų gamintojo patirtų išlaidų, susijusių su anuliuojamo užsakymo gamyba, kompensavimo.

• Jeigu IMEDEKSA UAB organizavo transportą į kliento pageidaujamą adresą ir iškrovimo metu pastebėta, kad gaminys pažeistas, matyti sugadinti komponentai, klientas turi teisę grąžinti prekę gamintojui ir reikalauti apmokėjimo grąžinimo, arba defektų pašalinimo ir sugadintų komponentų pakeitimo naujais. Tokiu atveju klientas privalo padaryti krovinio pažeidimo fotografijas bei įrašus krovinio važtaraštyje apie krovinio pažeidimą ir perduoti šią informaciją IMEDEKSA UAB.

• Jeigu klientas pats organizuoja gaminių transportavimą iš IMEDEKSA UAB gamyklos, pakrovimą kontroliuojantis asmuo, ar vežėjas perima atsakomybę už krovinį iškart po prekių pakrovimo į transporto priemonę momento ir krovinio važtaraščio pasirašymo.

• Jeigu klientas savo pastangomis organizuoja namelio statybą ir jos metu paaiškėja gamybiniai defektai, IMEDEKSA UAB savo sąskaita tuos defektus pašalina, arba nekokybiškus komponentus pakeičia naujais. Atveju, kai akivaizdu, kad komponentai buvo sugadinti statybos, organizuotos paties kliento, metu, ar pervežimo, organizuoto paties kliento, metu - komponentai pakeitimui klientui tiekiami už papildomą šalių sutartą mokestį.

• Kokybės defektai apimami gamintojo garantija ir praktiniai patarimai dėl namelio sandėliavimo prieš statybą, ar dėl namelio statybos, apdailos, pamatų įrengimo, stogo dangos įrengimo  – pateikiami skyriuose MŪSŲ GARANTIJA ir PAGALBOS CENTRAS.

Kaina ir PVM
• Visų prekių kainos nurodomos su PVM. Į kainą neįskaičiuotas atvežimas.
• Visos kainos yra įskaitant prekių pakrovimą į kliento transporto priemonę šakiniu autokrautuvu IMEDEKSA UAB gamykloje.
• Gamintojas turi teisę savo nuožiūra keisti prekių kainas ir gaminių specifikacijas be įspėjimo. Tai negalioja tik šalių suderintiems ir patvirtintiems užsakymams.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su nameliugamyba.lt slapukų politika. Daugiau informacijos
?>