+370 445 77141 sales@imedeksa.lt
Jūsų prekių krepšelis tuščias
Prisijungti      |      Registruotis
Lietuvių English

Neribotos medinių statinių galimybės

Neribotos siūlomų medinių statinių galimybės – tai mūsų skiriamasis bruožas. Žinoma, visada galime pasiūlyti standartinius sprendimus pagal jau parengtus projektus, tačiau kur kas dažniau tenka statinius gaminti atsižvelgiant į individualius kiekvieno kliento poreikius. Nevaržome nei jų vizijos, kur, kas turi būti, kaip reikėtų išdėstyti langus ar duris, kur statyti pertvaras, ar kur jų jokiu būdu negali būti, nei dydžio, matmenų ar kitų pageidavimų. Esame medinių statinių gamybos profesionalai, o mūsų siūlomas asortimentas tai tik patvirtina – nesvarbu, klientams reikalingi sandėliukai ar kokios kitos paskirties patalpos, mes įgyvendinsime visus jų norus.

Gaminiai pagal individualius projektus

Neretai nutinka taip, kad klientui standartinis statinio projektas nepatinka ar netinka. Tokiu atveju kimbame prie darbų ir ieškome sprendimo, kuris atitiktų keliamus reikalavimus. Individualius projektus galime parengti visai nepriklausomai nuo statinio dydžio – pagal kliento pageidavimus statomi tikrai ne vien namai, be jokio vargo gali būti projektuojamos ir verslo, pagalbinės patalpos ar net sandėliukai. Ypač pastariesiems šiuo metu skiriama itin daug dėmesio – jei iki šiol buvo įprasta visus naudojamus ir nenaudojamus daiktus kaupti garaže ar namuose, tai keičiantis laikams, ėmė keistis ir šis suvokimas. Dabar vis dažniau pagal individualius projektus yra gaminami sandėliukai – patalpos, kurios ir skirtoms daiktams sandėliuoti, neužkraunant jais kitos paskirties erdvių.
Siekdami patenkinti kliento norus, mes iki menkiausių smulkmenų išklausome jo lūkesčius, aptariame, kam ir kaip bus naudojamas statinys, kas bus jame laikoma, suderiname eskizą, statinio kainą ir keliaujame prie darbų. Atsakingai kontroliuojame gamybos procesą nuo pat pirmųjų iki paskutiniųjų žingsnių, todėl ir prieš išsiunčiant klientui savo produktus surenkame ir dar kartą patikriname dirbtuvėse, kad būtume visiškai tikri, jog klientą jie pasiekė be menkiausių trūkumų. Su UAB „Imedeksa“ visos Jūsų svajonės yra įmanomos. Pagal konkrečius pageidavimus gali būti gaminami sandėliukai, žaidimo kambariai, poilsio, darbo ir bet kokios kitos erdvės, kuriami SPA centrai, grožio salonai... Viskas, ką Jums reikia padaryti – tai papasakoti apie jas mums.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su nameliugamyba.lt slapukų politika. Daugiau informacijos
?>