+370 445 77141 sales@imedeksa.lt
Jūsų prekių krepšelis tuščias
Prisijungti      |      Registruotis
Lietuvių English

Kodėl mūsų produktai?

UAB „Imedeksa“ produktai – tai laiko patikrinti gaminiai, o jų gamyba – šeimos verslas, kuris sėkmingai vystomas jau nuo 1999-ųjų. Pradėję savo veiklą ir sistemingai ją plėsdami, siekėme suvokti visas medinių gaminių galimybes. Labiausiai šį tikslą įgyvendinti padėjo orientacija į užsienio rinką, kur sodo namelis nelaikomas sandėliavimo patalpa, tačiau gali atlikti daugybę skirtingų funkcijų. Ėmę į pastaruosius žiūrėti šiuolaikiškai, atradome, kad pritaikyti sodo namelį galime kone visur – tai savaitgalio poilsio, smulkaus verslo, pramogų, hobio ar buitinės paskirties statinys. Reiklūs mūsų klientai padėjo mums išgauti aukščiausią siūlomų produktų kokybę, taigi šiandien į klausimą „Kodėl UAB „Imedeksa“ produktai?“galime drąsiai atsakyti – todėl, kad esame išskirtinis gamintojas, o mūsų požiūris į medinius gaminius – šiuolaikiškas.

Šiuolaikiškas požiūris į medinius gaminius

Mūsų siūlomas sodo namelis – tai kokybiškai pagamintas produktas, siekiant kuo labiau patenkinti kliento poreikius. Šiuolaikiškas požiūris į medinius gaminius ir nuolatinė verslo plėtra suteikia mums galimybę pritaikyti šį statinį pagal kiekvieno kliento poreikius, įrengti čia poilsio zoną, skirtą ramiai paskaityti knygą ar pažiūrėti televizorių, vaikų erdvę, skirtą jų žaidimams ar bet ką kitą, ko tik pageidauja mumis pasitikintis klientas. Niekada nesiūlome standartinių sprendimų, nes tik pats klientas žino, ko tiksliai jam reikia. Mūsų tikslas – pademonstruoti patirtį, sugebėjimus ir klientui perduoti ne tik ekologišką, ilgaamžį ir gana taupų statinį, tačiau ir pasitikėjimą bei kitas mūsų puoselėjamas vertybes.

UAB „Imedeksa“ – išskirtinis medinių produktų gamintojas

UAB „Imedeksa“ komanda – tai 70 medinių produktų gamybos srities profesionalų, kurie kasdien deda visas pastangas, kad klientams galėtume pasiūlyti aukščiausius standartus atitinkančius, tiksliai pagamintus medinius statinius. Išskirtinis gamintojas esame ne tik todėl, kad subūrėme tokią specialistų komandą, tačiau dar ir dėl to, kad savo klientams siūlome visą paslaugų komplektą – sodo namelis, kurį įsigyjate iš mūsų, nėra perparduodamas ar transportuojamas iš kitų gamintojų, juo nuo pat pradžių, kiekvienu elementu rūpinamės mes patys. Be to, pirmenybę teikiame lietuviškai kokybei, todėl UAB „Imedeksa“ sodo namelis – tai tik iš lietuviškos žaliavos pagamintas produktas.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su nameliugamyba.lt slapukų politika. Daugiau informacijos
?>