+370 445 77141 sales@imedeksa.lt
Jūsų prekių krepšelis tuščias
Prisijungti      |      Registruotis
Lietuvių English

Karjeros galimybės

Mūsų įmonė auga po 10-15% kasmet, ir taip paskutinius 7 metus. Atitinkamai kyla ir darbuotojų poreikis, bei reikalavimai jų kvalifikacijai. Moderni medienos apdirbimo įranga, kompiuterizuotos gamybinės linijos cechuose, nuolat tobulinami valdymo metodai - iš čia poreikis kiekvienam darbuotojui nuolat mokintis savo darbo vietojei bei kasdien ieškoti būdų savo darbą padaryti geriau, nei vakar.

Kompiuteris biure, gamybiniai pastatai, įrengimai cechuose - tai tik betonas ir geležis, tai turtas, kuris pridėtinės vertės nesukurs tol, kol prie jų neatsistos darbuotojas, žinantis, ką daro. Vertiname tai, kad turime tvirtą kvalifikuotų darbuotojų branduolį, kuris su mumis jau nebe pirmą dešimtmetį, bet mūsų įmonės durys atviros ir jaunimui, kuris nori tapti medienos verslo profesionalais.

Įmonėje turime veikiančią darbuotojų mokymo darbo vietoje sistemą ir yra sėkmės pavyzdžių, kai mus savo pirmąja darboviete pasirinkę jauni žmonės kelių metų bėgyje iš pagalbinių darbuotojų tampa puikiais specialistais ir net padalinių vadovais - nuo jų atsakingo požiūrio priklauso mūsų įmonės sėkmė.

Jūs galite tapti dar viena sėkmės istorija, kurios pradžia bus IMEDEKSA UAB.

Šiuo metu mums reikalingi:


Staliai. Langų ir durų gamybos cechas; visos gamybinės operacijos - nuo žaliavos atrankos ir paruošimo iki stiklinimo, kaustymo ir apdailos. Mediniame namelyje langai ir durys - tai kaip charakteris ir akys žmogui. Iš čia ir labai aukšti reikalavimai gaminių kokybei.

 

 

 

 

 


Staklininkai. Obliavimo staklių operatoriai, medienos išpjaustymas su optiniu defektų nuskaitymu, CNC linijų operatoriai, skersinio atpjovimo staklės ir kt. cecho įrengimai. Teks išmokti skaityti brėžinius, reikalingas kompiuterio raštingumas, atsakingas požiūris į patikėtus įrengimus.

 

 

 

 

 


Dailidės. Stogo konstrukcijų ir sijų gamyba, kontrolinis namelių surinkmas ceche, komponentų gamyba.

 

 

 

 

 

 

 


 

Autokrautuvo vairuotojai. Šakiniai ir teleskopiniai autokrautuvai, visos operacijos - nuo žaliavos ir komponentų pervežimų iki gaminių atkrovimo į autotransportą ir jūrinius konteinerius.

 

 

 

 

 

 


Šaltkalviai. Įrankių priežiūra ir paruošimas, metalo konstrukcijų ir komponentų gamyba, technikos ir staklių remontas bei priežiūra.

 

 

 

 

 

 


Pakavimo cecho darbininkai. Pakavimas - labai svarbus kontrolės taškas visame gamybos procese. Čia prireiks didelio atsakomybės jausmo, dėmesio detalėms, komponentų kokybės aspektų išmanymo ir sugebėjimo susikaupti, kad nepridaryti klaidų.

 

 

 

 

 


 

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su nameliugamyba.lt slapukų politika. Daugiau informacijos
?>