+370 445 77141 sales@imedeksa.lt
Jūsų prekių krepšelis tuščias
Prisijungti      |      Registruotis
Lietuvių English

Išskirtinė kokybės kontrolė

Pagrindinis mūsų veiklos tikslas – aukščiausia kokybė, todėl vadovaujamės išskirtinės kontrolės principais ir atidžiai stebime kiekvieną medinių namų gamybos proceso etapą. Kad viskas vyktų tikrai taip, kaip reikia, nė vieno žingsnio nepatikime niekam kitam – viską atliekame patys, nes tik tokiu būdu galime garantuoti, kad mediniai namai gaminami laikantis aukščiausių standartų. Tik atidžiai kontroliuodami visą procesą galime užtikrinti klientą, kad bus pasiektas geriausias rezultatas.

Medinių namų gamybos etapai

Mūsų siūlomi mediniai namai – tai obliuoto tašo statiniai, kurių gamyba rūpinamės nuo pat idėjos sukūrimo iki galutinio rezultato, nė žingsniu neatsitraukdami nuo gamybos proceso. Išskirtinė kokybės kontrolė taikoma kiekviename medinių namų gamybos etape:

Žaliavos pasirinkimas (žaliava rūpinamės patys – perkame ją tik iš patikimų miškininkų. Mediena renkamės itin atsakingai. Visa mūsų įsigyjama žaliava – tai Pabaltyje ir Šiaurės šalyse užauginti spygliuočiai.)

Žaliavos paruošimas (medieną atsakingai džioviname iki optimalaus drėgnumo, kruopščiai rūšiuojame, pjaustome, obliuojame, kol paruošiame kokybiškas lentas).

Projekto rengimas (dėmesingai išklausome kliento pageidavimus, pagal kuriuos parengiame būsimo medinio namo projektą. Nesvarbu kokios paskirties statinys tai bus, projektu besirūpinantis inžinierius ras sprendimą, kaip įgyvendinti kliento norus. Patvirtinus projektą, parengiame reikiamus dokumentus.)

Gamyba (gamindami medinius namus taikome pažangias technologijas, siekiame šį procesą kuo įmanoma labiau kompiuterizuoti ir išvengti netikslumų, o juos pastebėjus – tuoj pat pašalinti. Mūsų klientus pasiekia mediniai namai, kurių kiekvienas komponentas nugludintas iki maksimalaus tikslumo, o šį rezultatą mums pasiekti pavyksta naudojant modernias gamybines linijas).

Medinių namų gamybos technologija

Kad mediniai namai būtų kokybiški ir nepriekaištingai atliktų savo funkcijas – svarbu tinkama gamybos technologija, suteikianti galimybę išgauti maksimalų kiekvieno komponento tikslumą. Priešingu atveju, namas nebus nei dailus, nei tvirtas. Kad pasiektų aukščiausią rezultatą gamyboje naudojame CNC gamybines linijas. Tai – kompiuterizuotos linijos, kurios tiksliai nustato, kurioje vietoje turi būti atliekamas pjūvis, kur ir kiek frezuoti ar gręžti. Šia linija pagaminti komponentai idealiai jungiasi vieni su kitais, taigi pagaminti mediniai namai atitinka aukščiausius kokybės standartus.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su nameliugamyba.lt slapukų politika. Daugiau informacijos
?>