+370 445 77141 sales@imedeksa.lt
Jūsų prekių krepšelis tuščias
Prisijungti      |      Registruotis
Lietuvių English

Sodo namelis

Sodo namelis – patogus ir praktiškas pasirinkimas norintiems praplėsti turimas patalpas dar viena jaukia ir kompaktiška erdve. Anksčiau manyta, kad toks namelis gali stovėti tik kolektyvinio sodo teritorijoje, tačiau keičiantis laikams, keičiasi ir gyventojų požiūris, todėl vis dažniau tokį sprendimą galima išvysti ir greta erdvių gyvenamųjų namų. UAB „Imedeksa“ siūlo platų sodo namelių asortimentą, kurie atitiks kiekvieno kliento poreikius ir ne tik taps sklypo puošmena, bet ir nustebins funkcionalumu. 

Sodo namelio galimybės

Jei prieš kurį laiką sodo namelis ir buvo patalpa, kurioje chaotiškai tilpdavo visi sode reikalingi buities daiktai, šiandien UAB „Imedeksa“ gali pasiūlyti gausybę kitokių sprendimų, kurie tikrai nustebins galimybėmis. Be abejonės, mūsų siūlomi sodo nameliai gali puikiai atlikti ir šią funkciją – tapti estetiškai atrodančiu sodo inventoriaus laikymo vieta, tačiau tai tikrai ne viskas. Aukštos kokybės, atsakingai gaminami iš kruopščiai atrinktos žaliavos šie statiniai gali tapti poilsio zona, svečių kambarių, vaikų žaidimų erdve ar kiemo svetaine, kurioje galima organizuoti šeimos šventes. Atrodytų nedidelis sodo namelis tiesiog gali pakeisti gyvenimo kokybę – juk kartais taip norisi atitrūkti nuo šurmulio ir tiesiog pabūti tyloje, ramiai paskaityti knygą, pasiūlyti svečiui nakvynę ar sukurti atskirą erdvę, kurioje karaliautų vaikai. Jei norite, kad šiame statinyje dar būtų laikomi ir daiktai – jo viduje gali būti montuojama pertvara, atskiras įėjimas į sandėliuką. O ką jau kalbėti apie galimybę įrengti ir terasą – tapsiančią ne tik tikra poilsio oaze, bet ir pakelsiančią nuosavybės vertę.

UAB „Imedeksa“ sodo namelis

UAB „Imedeksa“ sodo namelis – tai sodo namelis pagal Jūsų norus. Projektuojame ir gaminame ne tik standartinius namelius, tačiau galime parengti ir individualų projektą pagal kliento poreikius. Juk tik Jums patiems geriausiai žinoti, kur turi būti įėjimas ar į kurią pusę reikia išdėstyti langus. Žemiau pateikta keletas pavyzdžių, kuriuos nesudėtingai galime pakeisti ir adaptuoti pagal Jūsų lūkesčius, pasiūlyti unikalų, poreikius atitinkantį dizainą, kad naujasis sodo namelis būtų patogus.

Susisiekite dėl sodo namelio

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su nameliugamyba.lt slapukų politika. Daugiau informacijos
?>