+370 445 77141 sales@imedeksa.lt
Jūsų prekių krepšelis tuščias
Prisijungti      |      Registruotis
Lietuvių English

Sandėliukai

UAB „Imedeksa“ gaminami ECO serijos mediniai statiniai – tai išeitis tiems, kurie ieško nebrangaus, bet efektyvaus sprendimo įvairiems daiktams laikyti. Šie statiniai paprastai naudojami kaip sandėliukai, juose gali būti laikomi įvairūs buities prietaisai ar sodo įrankiai, dviračiai, žoliapjovės bei kiti daiktai, kurie tik užima vietą gyvenamosiose patalpose ar garaže. ECO serijos sandėliukai – tai funkcionalus ir estetiškas pasirinkimas.

Sandėliukų privalumai

Vienas didžiausių ECO serijos gaminių-sandėliukų privalumas –  jie neužima daug vietos sklype, tačiau yra talpūs, todėl galima atlaisvinti erdvę kitose patalpose, kur iki šiol buvo sandėliuoti įvairūs reikmenys. Tokios paskirties mediniai statiniai labai pamėgti užsienio šalyse, kur gyvenamieji namai paprastai yra mažesni, todėl nenorėdami užkrauti garažų tiek, kad juose ir mašinos nebetilptų, gyventojai vis dažniau priima praktišką sprendimą ir nusprendžia sklype pasistatyti sandėliuką – juk tai kur kas pigiau nei didžiulio, brangaus garažo statybos. Veikiausiai dėl šios priežasties vis populiaresni sandėliukai tampa ir Lietuvoje. Be to, atlikus apdailos darbus, jie atrodo ne prasčiau nei mediniai nameliai, todėl ne tik puikiai atlieka savo funkciją, bet ir aplinką puošia. UAB „Imedeksa“ gaminami sandėliukai – tai taupus, dailiai atrodantis ir praktiškas sprendimas kiekviename sklype.

Sandėliukų gamyba

Nesvarbu kokia bus medinio statinio paskirtis, visus juos gaminame vienodai – skirdami visą dėmesį kokybei ir atsakingai parinkdami žaliavą. UAB „Imedeksa“ sandėliukai gaminami iš obliuoto tašo, kurį patys paruošiame iš spygliuočių medienos turimose dirbtuvėse. Geriausią rezultatą užtikrinti mums galimybę suteikia darbų kompiuterizavimas, išskirtinė kokybės kontrolės sistema ir naudojamos išmanios technologijos – CNC gamybinė linija. Visą gamybos procesą patys kontroliuojame nuo pat jo pradžios: džioviname medieną iki tinkamo drėgnumo, ją obliuojame, pjaustome, frezuojame, gręžiame, kol galiausiai surenčiame dailų ir kompaktišką sandėliuką. Rūpinamės aukščiausia savo siūlomų produktų kokybe, todėl pagrindinis mūsų tikslas – pristatyti klientui visiškai jo poreikius atitinkantį sprendimą be jokių trūkumų. Siekiame maksimalaus tikslumo, nes tik tokiu būdu galima tikėtis geriausio rezultato. UAB „Imedeksa“ sandėliukai gaminami ne tik pagal standartinius brėžinius. Kiekvienam klientui galime parengti individualų, poreikius ir galimybes atitinkantį projektą. 

Susisiekite dėl sandėliukų

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su nameliugamyba.lt slapukų politika. Daugiau informacijos
?>