+370 445 77141 sales@imedeksa.lt
Jūsų prekių krepšelis tuščias
Prisijungti      |      Registruotis
Lietuvių English

Apie mus

Esame 70-ties medienos verslo profesionalų komanda - medinių obliuoto tašo pastatų gamintojai. Ne  prekybininkai, ne tarpininkai – o būtent gamintojai. Mes teikiame  klientui pilną paslaugų paketą, o ne jo dalį. Mes patys projektuojame namus pagal Jūsų pageidavimus. Tokiu būdu išlaikome pilną savo  gaminio kontrolę ir galime klientui užtikrinti kokybės reikalavimų vykdymą viso proceso metu.

 

Didžiuojamės tuo, kad nevežame iš Lietuvos žaliavos. Mes prieš apvalios medienos, arba statybinės medienos  eksportą, nes tai yra tas pat, kaip eksportuoti darbo vietas iš Lietuvos. Iš medienos mes stengiamės išgauti maksimaliai įmanomą pridėtinę vertę ir mūsų verslui augant,  nuolat steigiame naujas darbo vietas Lietuvos žmonėms. Eksporto rinkoms ir vietiniams pirkėjams siūlome tik pilnai išbaigtus medinius gaminius – pilnai sukomplektuotus medinius namelius, kuriuos tereikia sumontuoti kliento sklype, be jokių papildomų medienos apdirbimo operacijų, nes viskas jau atlikta mūsų gamykloje.


IMEDEKSA UAB – tai sėkmingas šeimyninis verslas, kurį pradėjome 1999 metais. Augindami verslą ir vystydami gamybą, pardavimų pastangas daugiausia kreipėme į užsienio rinkas. Ten išmokome, kad medinis namelis – tai ne tik sandėliukas žoliapjovei, ar dviračiui. Yra tūkstančiai medinio namo panaudojimo sričių -   poilsis, pramogos, hobis, verslas, sportas, ir daugybė kitų – jie tinka visur, kur reikalingas ekologiškai švarus, ilgaamžis ir nebrangus statybos sprendimas.


Reiklūs klientai per daugelį metų mums padėjo sukurti į kokybę, tiekimo patikimumą ir nuolatinį dėmesį klientui orientuotas verslo sistemas įmonėje. Todėl mes žinome, ką siūlome savo klientams ir Lietuvoje – tai kokybiškas gaminys, pagamintas, pristatytas ir pastatytas sutartu laiku. Jeigu Jums kokybė ir patikimumas yra vertybės – savo užsakymu leiskite mums įrodyti, kad tikrai mokame Jums tai suteikti.

 


 

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su nameliugamyba.lt slapukų politika. Daugiau informacijos
?>